Vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru Zlín by neměli chybět v žádné moderní domácnosti. Šetří prostor, ukryje se do ní nespočet věcí, a navíc dobře vypadá.

Vestavěné skříně na míru jsou stále více používány v moderně řešených interiérech. Chcete-li co nejlépe, účelně a prakticky vyřešit klasický, nebo atypický úložný prostor ve vašem domě či bytě, pak vestavěné skříně na míru jsou tím správným řešením, které dá prostoru nový rozměr a splní všechny vaše požadavky a představy

Vestavěné skříně u nichž jsou použity kvalitní systémy posuvných, skládacích nebo otočných dveří, moderní a kvalitní materiály, kování i dokonale řešené doplňky a variabilní vestavba. Jsou jednoznačně pro každý interiérem přínosem a rozšiřují jeho užitné i estetické vlastnosti.

Vestěvěnou skříň Vám sladím s Vaší ložnicí, chodbou ,nebo jiným prostorem kde ji budete chtít umístit, samozřejmností je 3D návrh skříně.

Vestavěné skříně na míru montuji v těchto městech: Zlín, Otrokovice, Napajedla, Staré město, Uherské Hradiště, Kroměříž, Uherský Brod, Brno a v dalších městech po Moravě.

© 2022 Truhlářství-zlín.cz. Všechna práva vyhrazena